Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Warsztaty dla seniorów w bwa

Gdzie?
Warsztaty dla seniorów w bwa

Na SZTUKĘ W SAMO POŁUDNIE!, warsztaty dla seniorów 4 października zaprasza Galeria Miejska bwa. Tematem najbliższego spotkania będą Muzy i artystki czyli kobiety sztuki. Warsztaty poprowadzi Urszula Guźlecka. Początek w samo południe. Wstęp jest wolny.
SZTUKA W SAMO POŁUDNIE to cykl spotkań poświęconych sztuce i szeroko rozumianej kulturze, adresowanych do osób w wieku 60+. W ramach spotkań proponujemy dyskusje o sztuce współczesnej oraz działania twórcze, które rozwijają procesy poznawcze, doskonaląc sprawność manualną poprzez poznawanie różnych technik i form plastycznych.
Kim była i jaki wpływ na Fryderyka Chopina miała Maria Wodzińska? Jak to się stało, że Apolonia Chalupec pochodząca z niewielkiego Lipna, została międzynarodową gwiazdą niemego kina? Dlaczego malarka Joanna Witt-Jonscher nazywana była skandalistką? Jakie związki z naszym regionem ma Irena Santor? Odpowiedzi na te pytania padną na najbliższym spotkaniuz seniorami.
Urszula Guźlecka – Dziennikarka TVP Bydgoszcz, autorka setek reportaży i programów, głównie o tematyce kulturalnej, emitowanych na antenach lokalnych i ogólnopolskich. Za wybitne zasługi w upowszechnianiu kultury i historii regionu kujawsko-pomorskiego oraz za działalność społeczną, odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, „Mistrz Mowy Polskiej”, miłośniczka zwierząt.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand