Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami

Bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami

Bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami
Wszystkie maluszki i ich rodzice doskonale wiedzą, że Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum ma najlepsze zajęcia! Dbając o wszechstronny rozwój dzieci od najwcześniejszych lat, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:
24 września godz. 16:45 – rytmika (dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat). Niezmiennie od lat zajęcia prowadzi Pani Bogusia, która z uśmiechem i radością przenosi dzieci do świata dźwięków, kolorów i zabawy.
25 września godz. 17:15 – muzyczne zabawy z Petronelą, czyli zabawa dla najmłodszych (dzieci od 12 do 20 miesięcy). W tym roku w dźwięczną podróż zabierze Was Pani Ola – absolwentka szkoły muzycznej. Obecnie studentka ostatniego roku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Dzieci na zajęciach u Pani Oli poznają dźwięk pianina i nie tylko.
26 września godz. 17:15 – zajęcia artystyczne Barwne Nutki, na które zapraszamy dzieci od 2,5 do 3,5 lat. To będzie prawdziwa artystyczna przygoda! Plastyka, sensoplastyka, muzyka i zabawy ruchowe. Gwarantujemy świetnie spędzony czas dla dzieci oraz rodziców.
30 września godz. 17:30 – LEGOwisko, czyli zajęcia sensoryczne dla dzieci 2-3 lata. Tegoroczna nowość! Wszystko, czego potrzebuje Wasze dziecko, to bodźce rozwijające jego zmysły. Tego na pewno u nas nie zabraknie.
Dla starszych dzieci też mamy coś interesującego. Przedszkolaki mogą wziąć udział w zajęciach tanecznych, sportowych, plastycznych, nauce gry na instrumentach oraz nauce języków obcych. Serdecznie zapraszamy.
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl 


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand