Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock

Gdzie?
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock

Informacje od Organizatora:
Już w środę, 25 września odbędzie się mecz I rundy Totolotek Puchar Polski między Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Wisłą Płock.
Przedstawiamy szczegóły organizacyjne spotkania, na które czeka wielu kibiców i sympatyków naszego klubu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Ze względów bezpieczeństwa oraz aby mogło je zobaczyć jak najwięcej zainteresowanych osób, wydarzenie zostało zgłoszone jako impreza masowa na 1750 widzów. W związku z tym wstęp będzie biletowany. Z tego względu prosimy o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.
Bilet normalny będzie można zakupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy – w cenie 5 zł.
Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży powyżej 6. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Dzieci do lat 6 uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu dokumentu poświadczającego wiek podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Osoby niepełnosprawne także uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu legitymacji podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 19 września. Wejściówki będzie można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7:00-21:00. Nabycie biletów będzie możliwe także w trakcie sobotniego meczu IV ligi pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Legią Chełmża. W przypadku wyprzedania wszystkich wejściówek w dni poprzedzające mecz, nie będzie prowadzona sprzedaż w dniu meczu. Kibiców drużyny gości zainteresowanych przyjazdem prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za wyjazd grupy zorganizowanej kibiców Wisły Płock. W dniu spotkania otwarcie bramy wejściowej od strony ul. Glinki nastąpi o godz. 15:30. Prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 15:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione. Sprzedaż biletów po godz. 15:00 będzie prowadzone przy wejściu na stadion od ul. Glinki. Serdecznie zapraszamy!
Najważniejsze informacje - mecz będzie mogło obejrzeć 1750 widzów - bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać od czwartku, 19 września w siedzibie klubu w godzinach 7:00-21:00 - ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu - sprzedaż biletów przed meczem prowadzona będzie przy wejściu od strony ul. Glinki.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand