Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Co po szkole? - targi zajęć pozaszkolnych

Gdzie?
Co po szkole? - targi zajęć pozaszkolnych

Nauka pływania, taniec czy języki obce? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz 7 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.
Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na targi zajęć pozaszkolnych.
Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkoły Planeta Tańca Joanny Ossowskiej, Akademii wynalazców (robotyka, eksperymenty, programowanie), Akademii Mungo (zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym), szkoły językowej The Bay Education, szkoły pływania Delfinek, Młodzieżowego Domu kultury nr 5 w Bydgoszczy oraz placówki „Nauka jest fajna”.
Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb. Podczas imprezy co godzinę będą losowane nagrody: firmowe upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.
Targi zajęć dla dzieci odbędą się 7 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Stoiska będą dostępne w sobotę od godz. 12:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand