Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Zakończenie wakacji w MOB

Zakończenie wakacji w MOB

Na dobry początek roku szkolnego zachęcamy do skorzystania z mnóstwa atrakcji i zabaw  przygotowanych przez nasze muzeum. Wiążą się one z końcem cyklu spotkań pt.: „Co można robić w Muzeum? Wakacje w MOB”. 1 września, pomimo zakończenia wakacji, u nas będzie panowała radosna atmosfera. 


Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg różnorodnych atrakcji. W programie przewidujemy m.in.: tworzenie zwierząt z filcu; zdobienie toreb i koszulek; wydrapywanki; patriotyczne przypinki; zabawy z kuglarzami. Te i wiele innych niespodzianek, pozwolą gościom choć na chwilę zapomnieć o tym, że wakacje się skończyły. 


To jednak nie koniec atrakcji, ciekawym urozmaiceniem będzie spotkanie na wystawie pt. „DOMena szkła – ASP Wrocław”, którą podziwiać można jeszcze tylko do 8 września 2019.


Nasi goście będą mieli okazje obejrzeć prace wykładowców i absolwentów Katedry Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. To spotkanie przybliży zwiedzającym kreatywne podejście do szkła o charakterze użytkowym.


Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6


Koszt uczestnictwa: 3 zł od osoby


______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej  (Android i iOS).     
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand