Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

22. Targi Mieszkaniowe - Jesień 2019

Gdzie?
22. Targi Mieszkaniowe - Jesień 2019

Targi Bydgoskie SAWO mają przyjemność zaprosić na najbliższe 22. Targi Mieszkaniowe - Jesień 2019, które odbędą się w hali HSW „Immobile Łuczniczka” w Bydgoszczy ul. Toruńska 59 w dniach 16 - 17 listopada 2019.
Jesienne Targi Mieszkaniowe są kolejną okazją do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi klientami i zaprezentowania im nowych inwestycji oraz aktualnie oferowanych w sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego i wtórnego, a także do przedstawienia oferty kredytowej oraz propozycji dotyczących wyposażenia, urządzenia i usług mieszkaniowych. Targi, poza aspektami handlowymi, spełniają również istotne funkcje promocyjne i wizerunkowe, a bezpośrednie rozmowy handlowe rozwijają relacje biznesowe.
Do uczestnictwa w targach zapraszamy firmy związane z rynkiem mieszkaniowym tj.: deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe, biura nieruchomości oraz banki, instytucje finansowe, a także firmy budowlane, wyposażeniowe, producentów materiałów i urządzeń, projektantów i ekspertów oraz urzędy, organizacje i media rynku nieruchomości.
Targom towarzyszyć będą seminaria obejmujące tematykę mieszkaniową i finansową oraz bezpłatne porady ekspertów. Tradycyjnie podczas targów rozstrzygnięty zostanie konkurs dla wystawców, w który wyróżnione zostaną najlepsze ekspozycje i stoiska wystawowe.
Z kolei dla odwiedzających targi przygotowany zostanie specjalny informator zawierający zbiór prezentowanych inwestycji mieszkaniowych z ich charakterystyką, zdjęciem oraz lokalizacją na mapie Bydgoszczy. Zapraszamy więc wystawców do prezentacji swoich ofert w tym informatorze, który będzie bezpłatnie kolportowany wśród gości targowych.
Serdecznie zapraszamy Firmy związane z rynkiem nieruchomości do udziału w targach. Zgłoszenia, które wraz z przedpłatą przesłane zostaną do 15 września br., korzystają z ceny promocyjnej oraz rabatu za wielokrotność udziału.
We wszystkich sprawach związanych z targami pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt tel.: 52 581 10 09 lub 604 635 135 oraz e-mail: dom@sawo.pl.
Marek Jankowski
Dyrektor Projektu


___________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand