Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoska Masa Krytyczna

Gdzie?
Bydgoska Masa Krytyczna

Informacje od Organizatora:
Lato, lato wszędzie... najcieplejsza pora roku w pełni, a my ją zawsze celebrujemy w szczególny sposób. W lipcu zapraszamy na Kobiecą Masę Krytyczną.
Lipcowy przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej jest na pewno najpiękniejszy, bo na pierwszym planie znajdują się przedstawicielki płci pięknej. Już od kilku lat zachęcamy, aby właśnie w ostatni piątek tego miesiąca panie przyjechały na BMK w sukienkach, kapeluszach... i szpilkach! Na rowerze nie trzeba poruszać się tylko w sportowej odzieży, ale w ubraniu, w którym najlepiej się czujemy i wyglądamy i właśnie to chcemy pokazać na najbliższym przejeździe. Po zakończeniu przejazdu, zapraszamy na ognisko do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie zorganizujemy dwa konkursy:
- wybory rowerowej Miss Lata,
- wybory najdłuższej szpilki.
Laureatki tych konkursów zostaną oczywiście nagrodzone.
Na lipcowy przejazd BMK zapraszamy w piątek, 26 lipca o godz. 18:00. Uwaga – wracamy na Stary Rynek! Stamtąd przejedziemy ulicami Bydgoszczy, by zamanifestować obecność rowerzystów w ruchu ulicznym i zakończymy naszą akcję w Myślęcinku. Przejazd jest zalegalizowany i zabezpieczony przez Policję. Nie obowiązują na niego zapisy. Do zobaczenia!
P.S. Panów oczywiście również zapraszamy na tą BMK.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand