Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Tymoteusz Rym Cim Cim - spektakl dla dzieci

Gdzie?
Tymoteusz Rym Cim Cim - spektakl dla dzieci

Czy mały niedźwiadek może zaprzyjaźnić się z psiakiem i co z tego wyniknie? Odpowiedź znajdą najmłodsi, którzy obejrzą spektakl pt. „Tymoteusz Rym Cim Cim”. Spektakl odbędzie się 20 lipca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!


„Tymoteusz Rym Cim Cim” jest jednym z sześciu utworów teatralnych napisanych przez Jana Wilkowskiego, w których głównym bohaterem jest mały miś Tymoteusz. Niedźwiadek z Rymcimcimowa jest jeszcze malutkim zwierzakiem, lecz mimo młodego wieku może pochwalić się mnóstwem przygód. Ciekawość świata doprowadza bohatera do wielu wesołych, a czasami kuriozalnych sytuacji.


Tym razem Tymek znajdzie pod domem porzuconego psiaka i postanowi go przygarnąć. Decyzja nie przypadnie do gustu tacie Tymoteusza, dlatego pupil będzie musiał opuścić dom misiów. Bezdomny pies okaże się jednak przydatny, gdy bohaterowie zostaną okradzeni przez złego lisa. Jak zakończy się historia przyjaźni niedźwiadków i psiaka? Tego już wkrótce dowiedzą się mali widzowie sceny teatralne w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.


Teatrzyk odbędzie się 20 lipca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!


 


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand