Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Oponeo Wakacje z Chemikiem

Gdzie?
Oponeo Wakacje z Chemikiem

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w ósmej edycji akcji Oponeo Wakacje z Chemikiem. Są to otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia.
Celem projektu jest aktywizacja dzieci poprzez sport oraz zapewnienie im możliwości aktywnego spędzenia wakacji. Liczymy, że i tym razem akcja będzie się cieszyła ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. W poprzednich edycjach uczestniczyło w niej po 400-450 uczestników.
Przez cały lipiec na obiektach Chemika dzieci mogą brać udział w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, a na koniec miesiąca uczestniczyć w uroczystej gali podsumowującej miesiąc treningów.
Zachęcamy do kontaktu trenerów chętnych do współpracy w trakcie akcji. Dla najlepszych możliwe będzie rozpoczęcie od września pracy z drużynami Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz. Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza na stronie www.chemikbydgoszcz.pl/zostan-trenerem. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 512-232-266.
Najważniejsze informacje:
Treningi odbywać się będą przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku, w dwóch grupach: dla dzieci od 9 do 12 lat w godz. 15:00-16:30 oraz dla dzieci do 8. roku życia w godz. 17:00-18:30;
Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności;
Na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów;
Należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz picie; Treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawniania i kwalifikacje;
Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego;
Poza zajęciami treningowymi organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami;
Zbiórka przed zajęciami odbywa się przed boiskiem ze sztuczną murawą na ul. Glinki 79.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand