Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Atos Rocking for Wioleta

Gdzie?
Atos Rocking for Wioleta

Estrada wspólnie z pracownikami bydgoskiego oddziału firmy ATOS zaprasza na wyjątkowe wydarzenie charytatywne "ATOS ROCKING FOR WIOLETA". Celem tego przedsięwzięcia jest pomoc dla Wiolety Antoniak, która rozpoczęła najtrudniejszą walkę w życiu - zmaganie z nowotworem.
Przeczytajcie sami apel Wiolety!
Śmiertelna choroba nie wybiera - najczęściej spada jak grom z jasnego nieba i to w najmniej oczekiwanym momencie. Podobnie było ze mną, po wielu miesiącach ciężkiej walki o swoje zdrowie pokonałam dolegliwości zdrowotne. Wróciłam do pracy, zapracowałam na awans, a w życiu prywatnym udało mi się w końcu odnaleźć prawdziwą miłość. I gdy wydawało się, że wszystko jest na najlepszej drodze do szczęśliwej przyszłości wiła się diagnoza - najbardziej agresywna odmiana nowotworu czyli potrójnie ujemny rak piersi.
Pomóżcie mi w walce o swoje zdrowie i swoje marzenia.
Liczy się każda pomoc.
W trakcie koncertu będziemy zbierać środki, które pomogą Wiolecie pokrycie wysokość przynajmniej jednego miesiąca leczenia. A te wynoszą dokładnie 10 933,93 zł miesięcznie.
4 lipca o godz. 19:00 na scenie Estardy dla Wiolety zagrają 3 świetne projekty:
Z Włocławka NI TO PONK
Z Bydgoszczy PROJEKT PANDORA
Z Olsztyna legendarna KUŚKA BROTHERS
Wstęp na kocert to 20 zł a całość zebranych środków będzie przeznaczona na pomoc Wiolecie. Dodatkowo, w trakcie koncertu liczne licytacje i niespodzianki (do wylicytowania m.in. płyta Luxtorpedy z autografami muzyków).


______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand