Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoska Masa Krytyczna

Bydgoska Masa Krytyczna

Informacje od Organizatora:
Rozpocznij lato z Bydgoską Masą Krytyczną! Zapraszamy na kolejny przejazd, który odbędzie się już w piątek, 28 czerwca o godz. 18. Ruszamy prawdopodobnie po raz ostatni z pomnika Kazimierza Wielkiego przy Wałach Jagiellońskich.
Bydgoska Masa Krytyczna za swój główny cel obrała walkę o lepszą infrastrukturę rowerową i rozwój ruchu rowerowego, ale naszym zadaniem jest też integracja rowerzystów i pokazanie, że na rowerze można dobrze się bawić. Czerwcowy przejazd będzie związany właśnie z tym ostatnim. Zapraszamy do udziału wszystkim, którym rower jest bliski i którzy chcą miło spędzić piątkowe popołudnie. Ruszamy o godz. 18 i wyjedziemy na ulice miasta, by zamanifestować obecność rowerzystów w ruchu ulicznym. Przejazd zakończymy w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie zapraszamy na ognisko (prowiant we własnym zakresie). Przejazd jest zalegalizowany i będzie zabezpieczany przez Policję. Na przejazdy BMK nie obowiązują zapisy, wystarczy wsiąść na rower i dołączyć do nas.


    ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.  

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand