Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci 7-14 lat z Teatrem Impro

Gdzie?
Warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci 7-14 lat z Teatrem Impro

Godz. 10-12, Salon Hoffman KPCK,  pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy, wstęp wolny. Warsztaty odbywają się w 4. terminach: 2, 9, 16 oraz 30 lipca 2019
Na każde warsztaty obowiązują odrębne zapisy, email: trzyslowaimpro@gmail.com.
Improwizacja to sztuka oparta na wydawałoby się prostych zasadach: akceptuj, dbaj o partnera, nie oceniaj, słuchaj, nie forsuj swoich pomysłów za wszelką cenę. W szkole raczej uczą dzieciaki jak zdobyć dobrą ocenę. W impro nikt ocen nie stawia, a każdy pomysł jest wart uwagi. W takiej atmosferze dzieci mogą spędzić lipcowe wtorkowe przedpołudnia. Wykorzystamy krótkie gry teatralne oraz umiejętność tworzenia opowieści do dobrej zabawy. Wychodząc z warsztatów z pewnością dzieciaki będą wiedziały jak kreatywnie bawić się gdy nie ma piłki, tabletu lub telefonu w ręce.
Warsztaty poprowadzi Ada Żurawska, improwizatorka z grup Łomatko!, Trzy Słowa, od kilku lat aktywująca bydgoskie środowisko impro w projekcie Blender. Od roku występuje również dla dzieci tworząc bajki improwizowane i warsztaty z tworzenia opowieści. Animatorka, slamerka. Prywatnie matka dwójki dorosłych dzieci, handlowiec. Absolwentka kursów improwizacji teatralnej przy MCK w Bydgoszczy, warszawskiej Szkole Impro oraz kursów bajkoterapii.


______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand