Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

DRUMS FUSION: Urban Street Art - El Loren

Gdzie?
DRUMS FUSION: Urban Street Art - El Loren

Urban Street Art to cykl występów w przestrzeni amfiteatru przy ulicy Mostowej, do którego zaprosiliśmy muzyków związanych bezpośrednio ze sztuką miasta, sztuką uliczną, buskersową, lecz skupioną na rytmie i jego nieoczywistym ujęciu. Wszystkie występy Urban Street Art są darmowe.
28 maja (wtorek) wystąpi Lorenzo Mena El Loren, perkusjonista, artysta uliczny z dwudziestoletnim doświadczeniem. Ostatnie lata spędził w podróży przez ponad 10 krajów, gdzie wystąpił na niezliczonych festiwalach, w klubach, programach telewizyjnych, gdzie zaprezentował swój „show perkusji recyklingowej”.
Jego zestaw instrumentalny składa się z wiader, patelń, czy rur PCV, z których wydobywa dźwięki zbudowane w stylistykach: funk, drum and bass, electro, techno oraz progressive rhythms. Występ ma na celu promocję ekorozwoju oraz samo-zarządzania. Łączy przyjemność i pedagogikę bliskiej relacji z publicznością, która przemienia magiczną energię w taniec i spontaniczną zabawę.
Wstęp Wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand