Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Rachunki i śpiew. Spotkanie z dr Emilią Fladrowską

Gdzie?
Rachunki i śpiew. Spotkanie z dr Emilią Fladrowską

Bohaterką wieczoru jest ekonomistka dr Emilia Fladrowska, emerytowana kierownik Zakładu Finansów i Rachunkowości w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, członkini Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, autorka ponad 150 publikacji naukowych, ekspertka w dziedzinie systemów informacyjnych zarządzania szkolona w USA i Francji.
W artystycznej części wieczoru wystąpi śpiewająca sopranem lekarka Dominika Fladrowska, która oprócz studiów medycznych ukończyła na kierunku Śpiew solowy, Państwowy Zespół Szkół Muzycznych II stopnia w Bydgoszczy. Dominika Fladrowska należy do Chóru Bydgoskiej Izby Lekarskiej (BIL) i Chóru „Akolada”  przy Bydgoskiej Szkole Wyższej (BSW) w Bydgoszczy.
Spotkanie poprowadzi ekonomistka i działaczka kultury Małgorzata Stawicka, prezes Fundacji Nasza tradycja - nasza przyszłość. Wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand