Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Koncerty Maryjne z Różą

Gdzie?
Koncerty Maryjne z Różą

W 20 rocznicę pielgrzymki Jana Pawła II do Bydgoszczy i Koronacji wizerunku Matki Bożej Pięknej Miłości,w roku Peregrynacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej i Matki Bożej Pięknej Miłości.
Koncerty odbywają się w trakcie Mszy Świętej w godzinach 18.00 -18.30 i po Mszy Świętej o godzinie 18.30 oraz w świątyniach regionu i kraju
Patronat Honorowy:
Narodowe Centrum Kultury w Warszawie
Ruch Stowarzyszeń Regionalnych Rzeczpospolitej Polskiej ks. bp Jan Tyrawa, ordynariusz Diecezji Bydgoskiej
Towarzystwo Śpiewu HALKA pod dyrekcją Waldemara Szafrańskiego (prezes Eugeniusz Kubski), którzy pełnią te stanowiska od 1987 r. W ubr. Chór obchodził swoje 95-lecie. Jest zdobywcą Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Chórów im. Ks. J. Bosko i Grand Prix w konkursie Chórów o puchar Marszałka Woj. Kujawsko-Pomorskiego oraz srebrne pasma w konkursach w Szczecinie i Chełmnie. W programie po Mszy Świętej: „Signore delle cime” (Panie szczytów) - muz. Giuseppe de Marzi, „Alta Trinita Beata” (Wysoka Trójco Błogosławiona) - komp. Anonimowa z 1500 r., „Ave Maria” - muz. T. de Victoria, „Stój przy mnie blisko” - chorał protestancki,”Dnia Każdego” - opr. St. Głowacki.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand