Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Świąteczna przygoda w Szafolandii - przedstawienie dla dzieci

Gdzie?
Świąteczna przygoda w Szafolandii - przedstawienie dla dzieci

Świąteczna przygoda w Szafolandii – przedstawienie dla dzieci
Najlepsze przygody można przeżyć w… szafie! Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które 15 grudnia zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Podczas spotkania teatralnego maluchy przeniosą się do świata Szafolandii, gdzie wszystko może się zdarzyć. Wstęp wolny!
W każdym z nas drzemie dziecko! Przekonają się o tym widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Główny bohater spektaklu – Błażej, opowie maluchom o swoim dzieciństwie i zabawach w świecie wyobraźni. Dzięki opowieści maluchy przeniosą się do magicznego świata Szafolandii.
W grudniowym przedstawieniu nie zabraknie motywów świątecznych i… magii! Błażej opowie dzieciom o swoich dawnych przygodach, podczas których zamieniał się w Zorro czy niedźwiedzia polarnego. Wszystko o dzięki tajemniczej szafie, w której wszystko mogło się zdarzyć. Dobrą zabawę z pewnością zagwarantuje pełna humoru fabuła oraz niezwykła scenografia. 
Spotkanie teatralne odbędzie się 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand