Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Mikołajkowy Jarmark Świąteczny

Gdzie?
Mikołajkowy Jarmark Świąteczny

Serdecznie zapraszamy do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7) na Mikołajkowy Jarmark Świąteczny.
Jarmark odbędzie się w niedzielę (9 grudnia). Potrwa w godz. 9.30-13.30 w foyer sali widowiskowej oraz w kawiarni artystycznej “Młynek”. Na stoiskach będzie można  zrobić świąteczne zakupy (m.in. kupić bombki, wieńce, kartki i inne ozdoby świąteczne ręcznie robione, wyroby z drewna, ręcznie szyte Mikołaje i wiele innych pięknych rzeczy).
Na jarmarku pojawią się także stoiska – m.in.naszych zagranicznych wolontariuszy, którzy będą bawić się z dziećmi, Klubu Seniora, świetlicy “Pinokio” i biura “Wiatraka”, na którym będzie można kupić bilety na koncert “Betlejem w Bydgoszczy” – pierwsze 100 osób, które kupią u nas bilety otrzyma upominek od firmy Stovit – Przyjaciela koncertu.
Ręcznie robione ozdoby sprzedawać będzie także Warsztat Terapii Zajęciowej “Wiatrak” (wieńce robione przez niepełnosprawnych – na zdjęciu), a Rada Rodziców “Wiatraka” zaproponuje małą loterię fantową. Będzie też stoisko wolontariuszy GPS, nie zabraknie św. Mikołaja, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie.
W trakcie jarmarku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec adwentowy.
O godz. 10.15 rozpocznie się w sali widowiskowej Poranek Muzyczny “W świątecznym nastroju” dla dzieci i rodziców, przygotowany przez Akademię Muzyczną, który tym razem wyjątkowo będzie bezpłatny.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand