Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Aukcja Rzeźby XXI wieku

Aukcja Rzeźby XXI wieku

Informacje od Organizatora:
Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejną Aukcję Rzeźby XXI wieku, która odbędzie się już  w sobotę 1 grudnia o godzinie 17:00 w bydgoskim oddziale Sopockiego Domu Aukcyjnego.
Po raz kolejny chcemy skupić Państwa uwagę na rzeźbie XXI wieku.
W ofercie aukcyjnej prezentujemy prace artystów, którzy współpracują z nami od początku: niedościgniony w swojej fantazji Dominik Wdowski, miłośnik zapomnianych technik wypału ceramiki Jakub Biewald, prace subtelne, a zarazem silne w przekazie Magdaleny Karłowicz oraz Diany Grabowskiej.
Pojawią się również dobrze znani z majowej aukcji Bruno Althamer, podejmujący tradycyjne tematy współczesnym i świeżym językiem oraz bawiący się formą mistrz prac w drewnie Jakub Ostoja-Lniski, a także utalentowany minimalista Bartosz Ługowski. W niniejszym katalogu znajdą Państwo niezwykłą pracę, zafascynowanego teatrem Pawła Otwinowskiego oraz poszukującego inspiracji w życiu codziennym Mariusza Dydo.
Na naszej stronie internetowej (www.sda.pl) znajduje się katalog aukcyjny, regulamin aukcji oraz zlecenie licytacji, które umożliwi Państwu wzięcie udziału w aukcji. Zlecenie można złożyć osobiście w siedzibie SDA lub przesłać na adres bydgoszcz@sda.pl
Wszystkie prace mogą Państwo zobaczyć na wystawie przedaukcyjnej w naszej siedzibie przy ulicy Jagiellońskiej 47 (budynek obok Focus Mall).


  ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.  

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand