Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Paweł Domagała - Bydgoszcz - #1984tour

Gdzie?
Paweł Domagała - Bydgoszcz - #1984tour

Bilety - 75 zł – 125 zł
BILETY: http://bit.ly/1984-Bydgoszcz
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, rozpoczął z zapałem prace nad kolejnym krążkiem. Nowa płyta ukaże się 16 listopada. Będzie nosić tytuł “1984” i znajdzie się na niej 12 premierowych piosenek.
ZAMÓW PRE-ORDER → bit.ly/2QDDJrr
(wyjątkowa okazja - teraz super bonusy!)
Niebawem ukaże się singiel "Weź nie pytaj", który będzie zapowiedzią albumu. W dniu premiery płyty rozpocznie się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo.
Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia.


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand