Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Gdzie?
PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf – wszyscy świadomie i nieświadomie związani z tą ideą kierują się nią od początku swojej działalności. Zwerbalizowana została w numerze o tym samym tytule w 2010 roku. Dziś funkcjonująca także jako wydawnictwo, nierozerwalnie związana i kojarzona z formacją B.O.K, Biszem oraz ByDGoską sceną hiphopową. Tak można by oficjalnie zdefiniować hasło PTS, które towarzyszy nam od lat. Do tej pory oficjalnie nie obchodziliśmy żadnych rocznic związanych z naszą działalnością, dlatego ze sporym zaskoczeniem uświadomiliśmy sobie, że w 2018 roku mija 10 lat od premiery albumu „Ballady Hymny i Hity”, na którym swoje siły połączyli Bisz, Oer i Kay, i od którego tak naprawdę zaczęła się nasza wspólna droga, droga, która zaowocowała pięcioma wspólnymi albumami i sporym powiększeniem się naszego składu osobowego.
Tak więc postanowiliśmy zaprosić wszystkich, którzy od lat są z nami, utożsamiają się z naszą ideą oraz wiernie nam kibicują, na rocznicowy event do klubu Estrada w tradycyjnym już, świąteczno-noworocznym, terminie, aby we wspólnym gronie spojrzeć wstecz i przy znajomych dźwiękach podsumować ten etap naszej drogi i wspólnie rozpocząć nowy.
Podczas wydarzenia publiczność będzie miała wyjątkową okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo płytę Bisza i Elhuany "Ukryte w śniegu". Grudniowa aura i klimatyczne wnętrze Estrady z pewnością podkreślą charakterystyczną atmosferę materiału, a Bisz i Elhuana wrócą na scenie do czasów podziemnych nagrań i brudnych brzmień.
B.O.K przygotuje przekrojowy materiał i zabierze Was w krótka podróż w czasie, aby zamknąć całość numerami z ostatniego albumu – „Symetria”. Na scenie Estrady wspierać nas będzie także Azja oraz DJ-e związani z PchamyTenSyf.
Bilety są dostępne jedynie online, możecie je łapać na platformie www.biletomat.pl Ilość biletów ściśle ograniczona
Sprzedaż -> https://goo.gl/64XtVv
Bilety dostępne będą w trzech pulach:
I PULA - 30 PLN dostępna do wyczerpania lub do 01.12.2018
II PULA - 40 PLN dostępna do wyczerpania lub do 26.12.2018
III PULA - 50 PLN dostępna do wyczerpania w klubie na drzwiach


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand