Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Charytatywny Turniej Piłkarski Gramy dla Tomka Golloba

Charytatywny Turniej Piłkarski Gramy dla Tomka Golloba

16 grudnia (niedziela) w bydgoskiej Łuczniczce odbędzie się charytatywny turniej piłkarski „Gramy dla Tomka”. Cały zysk z jego organizacji zostanie przekazany na dalsze leczenie i rehabilitację Tomasza Golloba. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki można kupować w Internecie https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0945 oraz w sieci STS, Empik i Kolporter. Ceny: 10 zł (normalny bilet), 6 zł (ulgowy-emeryci i renciści,oraz młodzież i studenci),dzieci do 7 lat - bezpłatnie ,15 zł (loża). Organizatorami turnieju są Rafał Lewicki, Janusz Borzeszkowski i Wojciech Malak – byli mechanicy Tomasza Golloba.
Z początkiem grudnia przy pomocy fundacji DW43 ruszyły licytacje cennych przedmiotów przekazywanych przez żużlowców oraz innych sportowców na rzecz Tomasza Golloba. Licytacje będą prowadzone w Internecie na Allegro Charytatywni, a przedmioty będzie również można zobaczyć w Łucznicze w dniu turnieju, który rozpocznie się już o 11:00. „Gramy dla Tomka” odbędzie się pod honorowym patronatem Polskiego Związku Motorowego, PGE Ekstraligi, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Zwiazku Narciarskiego, a także Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego. W Łuczniczce w piłkę nożną zagrają DRUŻYNY wszystkich ośmiu klubów PGE Speedway Ekstraligi a w nich m.in.
-Bartosz #Zmarzlik
-Patryk #Dudek
-Piotr #Protasiewicz
-Jarosław #Hampel
-Janusz #Kołodziej
-Pawel #Przedpelski
-Artem #Laguta
-Przemysław #Pawlicki
-Krzysztof #Buczkowski
-Michał #Gruchalski
-Jakub #Jamróg
-Grzegorz #Zengota
-Dawid #Lampart
-Pawel #Miesiac
także byli sportowcy z różnych dyscyplin m.in. Sławomir Szmal i drużyna gwiazd sportu, drużyna Old Boys Speedway drużyna znanych dziennikarzy sportowych i Radoslaw #Majdan drużyna bydgoskich mechaników żużlowych
Goścmi imprezy będą także m.in.
-Anita #Włodarczyk
-Magdalena #Fularczyk- Kozłowska
-Andrzej #Huszcza
-Roman #Jankowski
-Wojciech #Zabialowicz
-Piotr #Pawlicki
-Sławomir #Drabik
-Stanisław #Chomski
-Robert#Kempinski
-Waldemar #Cieślewicz
-Marek #Kepa
Przedmioty na licytacje organizatorom przekazali już m.in. :Bartosz #Zmarzlik (kombinezon), Martin Vaculik (kask +kombinezon+gogle+rękawiczki), Patryk #Dudek (plastron), Jarosław #Hampel (kombinezon), Piotr #Protasiewicz (bluza), Grzegorz #Zengota (google+ rekawiczki), Andreas #Jonsson (kask) Krystian #Pieszczek (bluza), Janusz #Kołodziej (bluza), Krzysztof #Kasprzak (historyczne siodełko motocykla z DPŚ)Maksym #Drabik (kask),Szymon Wożniak (gogle + bluza), Anita #Włodarczyk (buty), Wojciech #Szczęsny (bluza), Mariusz #Czerkawski (koszulka hokejowa + książka),Marcin #Feddek (podpisane ksiażki), Pawel #Fajdek (podpisane książki), Anna #Lewandowska (książka z autografem), Kuba #Przygonski (rekawice z wygranego rajdowego pucharu swiata)Jacek #Czachor (kombinezon z Rajdu #Dakar) #Red Bull F1 - czapeczka z podpisami kierowców Max #Verstappen i Daniel #Ricciardo Dawid #Kownacki (koszulka) #PZPN koszulki z autografem Robert #Lewandowski i Koszulka Kadry z autografami wielu piłkarzy +Piłka z autografem Prezesa Zbigniewa #Bońka PZN turniejowe plastrony skoczków narciarskich z autografami m.in. Kamil #Stoch i Adam #Małysz i Agnieszka #Radwańska i Dawid #Celt (turniejowa „Miami Open”rakieta tenisowa z autografem).
W Łuczniczce na pewno odbędzie się w dniu turnieju piłkarskiego bogata wystawa motocykli i osprzętu żużlowego Tomasza Golloba , którą pomoże nam przygotować Jarosław Gamszej.
Dodatkowo stoiska z wieloma innymi motocyklami sportowymi na czele wraz z wieloma  zawodnikami - szczegóły tutaj:
https://pitbike24.pl/n/pit-bike-i-przyjaciele-na-turnieju-dla-tomka-golloba?fbclid=IwAR1fhR2X3Ac0mUlG6JxdsHKImN90Jg1meIfo26KFQbiP7XLrf6vmtvDoEC8
Dostępne będzie stoisko z gadżetami z Turnieju żużlowego Asy dla Golloba i książka Pana Jerzego Kanclerza „Ostatnie Okrążenie”
Przewidujemy wiele atrakcyjnych konkursów z nagrodami dla kibiców przybyłych na turniej
JEDNYM SŁOWEM dla każdego coś ciekawego
Otwarte będą stoiska gastronomiczne
PGE Ekstraliga i Polski Związek Motorowy aktywnie włączają się w promocję turnieju, a przede wszystkim już wkrótce przekażą bydgoskim mediom zaproszenia na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix, które 18 maja odbędzie się na PGE Narodowym.
NAJWAŻNIEJSZE:
TOMASZ GOLLOB ma wielką chęć osobiście zjawić się na turnieju!
Zapraszamy wszystkich kibiców!
Otwarcie kas od 10:00


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand