Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Jarmark! O! Choinka

Jarmark! O! Choinka

Już drugi raz chcemy zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Świątecznym O! Choinka!, który podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się w ICF Bydgoszcz na ul. Zduny 8. W tym roku celem akcji jest zebranie pieniędzy na pomoc dla 6-letniej Julity.
O Julicie:
Julita i jej mama- pani Basia- mieszkają po sąsiedzku w kamienicy przy ulicy Zduny, gdzie znajdują się Pokoje i Apartamenty PODDASZE oraz ICF Bydgoszcz. Ich historia oraz sposób w jaki pani Basia codziennie walczy o w miarę normalne funkcjonowanie dla swojej córki, strasznie nas poruszyły. Po urodzeniu u Julity zdiagnozowano dysplazję przegrodowo-oczną z wielohormonalną niedoczynnością przysadki, a w późniejszym czasie stwierdzono również autyzm. Niestety nie jest możliwe przywrócenie pełniej sprawności Julicie, jednak możliwe jest wyrehabilitowanie jej na tyle, żeby mogła w miarę normalnie funkcjonować. Niestety jak zwykle bywa w takich sytuacjach, na przeszkodzie stoi brak pieniędzy. Stąd pomysł, żeby tegoroczny Jarmark O! Choinka! zadedykować Julicie, a zebrane podczas niego pieniądze przeznaczyć na leczenie dziewczynki.
Więcej o Julicie można przeczytać na stronie Fundacji: https://dzieciom.pl/podopieczni/21008
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy (ochoinkadlajulity@gmail.com) bądź pod numerem telefonu: 505 019 167.Wystawców prosimy o kontakt pod numerem : 514 413 509


  ______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand