Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Promocja wydawnictwa - Bydgoszcz przemysłowa

Gdzie?
Promocja wydawnictwa - Bydgoszcz przemysłowa

Rok Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego dał asumpt do stworzenia publikacji przywołującej w popularnej, skrótowej formie wybrane firmy, które wpisały się w dzieje Bydgoszczy na przestrzeni XIX i pierwszej połowy XX wieku. Książka wskazuje na nieruchomości związane z rozmaitymi dziedzinami wytwórczości przemysłowej. Ilustrowana jest materiałami archiwalnymi przygotowanymi przez Archiwum Państwowe w Bydgoszczy oraz dawnymi reklamami prasowymi.
Publikacja wydana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy ukazała się dzięki wsparciu finansowemu przyznanemu na jej realizację przez Miasto Bydgoszcz i Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie promujące wydawnictwo, które odbędzie się 20 grudnia 2018 (czwartek) o godz. 18.00 w Salonie Hoffman KPCK. Spotkaniu towarzyszyć będzie prelekcja na temat znaczenia dziedzictwa przemysłowego na przykładzie Poznania, którą wygłosi dr Gabriela Klause z Politechniki Poznańskiej. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand