Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Herbatka u Mary Poppins - larp autorstwa Marty Struś

Herbatka u Mary Poppins - larp autorstwa Marty Struś

Zapraszamy na kolejnego larpa organizowanego w ramach projektu "Larperiada - cykl spotkań z kulturą przeżywania". Tym razem odwiedzi nas Marta Struś z "Herbatką u Mary Poppins".
Kilka słów o larpie:
- Będziemy wspólnie snuć opowieść o ludzkich słabościach, mrocznych sekretach i cenie, jaką trzeba zapłacić, by nigdy nie ujrzały światła dziennego. O straconych marzeniach i o tym, że niekoniecznie dobrze jest, jeśli wszystkie się spełnią. A wszystko to na tle zagadki kryminalnej, którą należy rozwiązać.
- Podczas larpa wcielicie się w postacie rodziców zaginionych dzieci, ich krewnych, przyjaciół i osoby pomagające w śledztwie.
- A wszystko to w settingu Changelinga - Wasz świat to świat odmieńców i Fae, który kiedyś porzuciliście, by wieść normalne życie...
- gra "play to loose" - gramy po to, by stworzyć ciekawą fabularnie, obfitującą w emocje i zaskakujące zwroty akcji opowieść - dołącz do nas, by stworzyć ją na bieżąco jedyną i unikatową
Uwaga - jeśli nie jesteś pewien, czy ten larp jest dla Ciebie, to odpowiedz sobie na poniższe pytania:
lubisz escape roomy i rozwiązywanie zagadek?
lubisz alternatywne wersje znanych baśni i legend?
nie boisz się przeżywać trudnych emocji?
nie wstydzisz się płakać?
lubisz brytyjski styl i five o’clock’i?
lubisz wątki magiczne i system Changeling?
lubisz herbatę? :)
Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś/łaś tak - spróbuj podjąć wyzwanie zbudowania fantastycznej i emocjonującej historii z zagadką w tle.
No dobrze, wiesz już czego się mniej więcej spodziewać, to teraz pora przedstawić autorkę larpa.
Marta, jak sama o sobie mówi, jest strasznie zajętą, niepoprawną optymistką (potwierdzamy!), która na codzień uczy języka angielskiego (również poprzez larpy i freeformy!), ale po godzinach studiuje psychologię, uczęszcza do szkoły aktorskiej, wróży, pisze bajki terapeutyczne i zajmuje się dwoma puchatymi kocimi stworami oraz szaleje ze stylizacjami. Od kilku lat larpuje, choć odważyć się na stworzenie własnego larpa nie było wcale tak łatwo. Niemniej "Herbatka u Mary Poppins" miała już swoje dwa udane runy (m.in. w Warszawie) i teraz Marta zawita z nią w Bydgoszczy.
Listę wakatów z opisami postaci, inspiracje kostiumowo-charakteryzatorskie, wprowadzenie i wszelkie inne niezbędne informacje znajdziecie w postach, zapisujcie się tradycyjnie - w komentarzach, a po zamknięciu listy otrzymacie karty postaci :)
Pamiętajcie - biorąc udział w wydarzeniu oświadczacie, iż Wasz stan zdrowia pozwala na udział w larpie, jesteście zobowiązani do przestrzegania regulaminu Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, a także wyrażacie zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez organizatora i jednostki administracji publicznej, którym podlega oraz wyrażacie zgodę na publikację materiałów audiowizualnych z wydarzenia na różnych polacj eksploatacji z możliwością wglądu do danych, ich poprawiania i usuwania (niezbędne formularze i zgody zbierane będą przed rozpoczęciem wydarzenia, dnia 8 grudnia 2018, więc pamiętajcie - w przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktujcie się z nami!)
Projekt dofinansowany z Urzędu Miasta Bydgoszczy w ramach małych grantów "Grant na START".


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand