Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Futbol Amerykański: XIII SuperFinał Topligi

Gdzie?
Futbol Amerykański: XIII SuperFinał Topligi

Tegoroczny sezon Topligi zwieńczy zaplanowany na 21 lipca XIII SuperFinał, którego stawką będzie pierwsze oficjalne Mistrzostwo Polski pod egidą Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dwie najlepsze drużyny najwyższej klasy rozgrywkowej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego - Warsaw Eagles i Kozły Poznań - zagoszczą w tym roku na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka, który mieści się przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy.
Bydgoski SuperFinał poprzedzi wielki piknik na promenadach Stadionu Miejskiego. Będzie on wypełniony atrakcjami sportowymi i kulturalnymi dla osób w każdym wieku. Piknik wystartuje o godzinie 15.00. Początek ceremonii przedmeczowej zaplanowany jest na godz. 19.00.
Gwiazdami muzycznymi wydarzenia będą Marika oraz zespół . Artystka wykona Hymn Polski i zaśpiewa po zakończeniu spotkania. Grupa Łąki Łan zagra przed meczem i w przerwie miedzy połowami.
Sześć ostatnich SuperFinałów było spektakularnymi sukcesami działającej od 2006 roku Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mecze na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie, Stadionu Miejskiego w Gdyni, Stadionu Wrocław, Stadionu Miejskiego w Białymstoku i Stadionu Miejskiego w Łodzi zgromadziły łącznie ponad 71 000 widzów. Przed telewizorami zasiadło łącznie paręset tysięcy widzów.


***UWAGA*** Dzieci do lat 7 wstęp wolny na mecz (bez gwarancji miejsca siedzącego)
Szczegóły dotyczące Organizatora
Polska Liga Futbolu Amerykańskiego, ul. Smulikowskiego 1/3, 00-389, Warszawa, mazowieckie, Polska


____________________    
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).     
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl     
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand