Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wed Vuh

Gdzie?
Wed Vuh

wstęp 10 zł
Wed Vuh, to formacja Brut Rocka, tworząca muzykę spoza estetyk i konwencji klasycznego rockowego brzmienia, w celu uzyskania wyrazistej, indywidualnej formy muzyczno - performatywnej. Zespół, zarówno w utworach wokalno - instrumentalnych jak i instrumentalnych, angażuje obrazy z osobistych przeżyć członków zespołu, oraz z refleksji nad uczestniczącą wraz z nimi rzeczywistością.
Wed Vuh w swojej stylistyce, otwiera się na agresję i łagodność natury, na jej wybuchy i szelesty, na jej wycia i trzaski. Na rozłożystość ciszy.
Artur Maćkowiak z Fundacji Nowa Sztuka Wet Muzik napisał - "Bez wątpienia jest to zespół wyjątkowy, nie tylko na naszym lokalnym rynku muzycznym. Ich autorskie i bezkompromisowe podejście do tworzenia muzyki, już samo w sobie, stanowi dużą wartość artystyczną. "
Wed Vuh, obarcza swoją muzyką i niepokoi, ale tez ścina kwiaty, aby ich aromat...
Cudowny Morderca jest autorskim projektem Joanny "Asjek"Purzyckiej, autorki tekstów, śpiewanych w odrębnej od Wed Vuh stylistyce.
Na koncercie w Mózgu połączymy siły wraz z basistą Kredek i Cudownego M. Arturem"Generałem Fu".
Graliśmy już wspólnie m.in.na festiwalu punkowym w Płytnicy, na basie towarzyszył nam wówczas Jarosław Majewski.
15-tego czerwca zagrają: Joanna "Asjek"Purzycka/voc/,Sabina Stankiewicz/perk/, Artur"Generał Fu"/bas/,"Bertold"/perk/, Wojtek"Wojo"Kowalczyk/git, voc/, Leszek "Goldi"Goldyszewicz/git, voc/
Zagramy utwory Wed Vuh z płyty "Na przełęczy Borgo",oraz najnowsze i kawałki Cudownego Mordercy z Joanną "Asjek"na wokalu.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand