Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Kreatywny Dzień Dziecka

Gdzie?
Kreatywny Dzień Dziecka

Kreatywny Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz
Czas na prawdziwą zabawę z okazji Dnia Dziecka! Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało dla najmłodszych gości zajęcia kreatywne, na których powstaną barwne latawce. Prace z pewnością przydadzą się podczas letnich, rodzinnych wypraw. Udział w wydarzeniu 9 czerwca jest bezpłatny.
W Dzień Dziecka wszystkie maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, mogą liczyć na moc wesołej zabawy, kreatywnych zajęć i mnóstwo uśmiechów. Tematem przewodnim warsztatów kreatywnych będą zbliżające się wakacje, dlatego uczestnicy zajęć samodzielnie wykonają latawce, które przydadzą się podczas letnich spacerów i rodzinnych wypraw.
Do dyspozycji małych gości będą mieli tekturę, drewniane listewki oraz kolorowy papier. Mali artyści będą dekorować powstałe prace w najróżniejsze wzory za pomocą barwnej krepy oraz farb. Gotowe latawce będzie można zabrać do domów lub wręczyć najbliższej osobie, co będzie doskonałym pretekstem do wspólnych spacerów i zabawy!
Warsztaty z okazji Dnia Dziecka odbędą się 9 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia odbędą się od godz.: 12.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand