Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wyprzedaż Teatru Polskiego w ramach Nocy Teatrów

Gdzie?
Wyprzedaż Teatru Polskiego w ramach Nocy Teatrów

Teatr Polski organizuje wyprzedaż przedmiotów teatralnych, pochodzących ze zdjętych z afisza przedstawień.
W nocy z 9 na 10 czerwca widzowie będą mogli kupić kaski, rękawice, srebrne puchary a nawet profesjonalne motocykle żużlowe ze „Szwoleżerów” w reżyserii Jana Klaty. Wśród licznych rekwizytów kupić będzie można także wagoniki i lokomotywę z „Szalonej lokomotywy” Michała Zadary, lateksową sukienkę z „Murzynów” Igi Gańcarczyk czy urny ze spektaklu „Babel” Mai Kleczewskiej. Na sprzedaż wystawione zostaną także meble, buty, kevlary, dmuchany zamek, stroje sumo oraz wiele innych.
Prócz wyprzedaży zapraszamy widzów na pozostałe wydarzenia, odbywające się w ramach obchodów Nocy Teatrów. O godzinie 19.00 zaprezentujemy spektakl Justyny Łagowskiej „Balladyna. Wojna wewnętrzna”, po czym o godz. 21:30 rozpoczniemy teatralną wyprzedaż i wycieczki kulisami teatru. Odwiedzimy miejsca na co dzień niedostępne dla widzów. Będzie też okazja do poznania pracy osób współtworzących spektakle, lecz niewidocznych na scenie. O specyfice swojego zawodu opowie Robert Łosicki – reżyser światła i kierownik pracowni elektroakustycznej. Spędzimy tę noc razem wśród dekoracji, plakatów i osób, które opowiedzą nam o Teatrze więcej, niż moglibyśmy przeczytać nawet w najlepiej prowadzonym archiwum.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand