Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Maj mam - mama wraca do pracy

Gdzie?
Maj mam - mama wraca do pracy

Organizatorzy zapraszają wszystkie aktywne kobiety, które mają pomysł na swój biznes, ale nie mają odwagi na pierwszy krok, wszystkie panie, które już działają, realizując swoje pasje i pomysły oraz wszystkie młode mamy, które chcą rozpocząć swoją aktywność zawodową po urlopie związanym z opieką nad dzieckiem.
Wyjdź z domu, poznaj mamy takie jak Ty i zacznij działać!
Na projekt „Maj Mam” zaprasza Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski wraz z partnerami wydarzenia: Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego, Stowarzyszeniem „Gineka”, Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy, Strefą przyjazną karmieniu piersią „Małyssak”.
Spotkanie odbędzie się dnia 29 maja 2018 r. w godz. 10:00 – 13:00, w sali konferencyjnej Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2
Program:
10.00 – Powitanie
10.10 – Jak sobie radzą mamy, które założyły własny biznes, panel zaproszonych gości
11.00 – Przedsiębiorcze kobiety wspierają przedsiębiorcze kobiety – Stowarzyszenie Gineka
11.20 – Karmiąca Biznes Mama – Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy
11.40 – Przerwa kawowa, poczęstunek, networking
12.00 – „Zagraj w biznes” – znajdź w sobie żyłkę przedsiębiorcy podczas gry biznesowej, czyli rozwijanie postaw przedsiębiorczych oraz kompetencji społecznych – Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego i Wojewódzki Urząd Pracy
13.00 Zakończenie
DZIECI MILE WIDZIANE!!
W trakcie spotkania opieka profesjonalnych animatorów! Miejsce do raczkowania w zasięgu wzroku rodzica.
Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja, liczba miejsc ograniczona:
Formularz rejestracyjny
Kontakt: tel. (52) 58 59 273, mail.: agnieszka.cwiklinska@um.bydgoszcz.pl
O Projekcie:
Miasto Bydgoszcz wspiera młode mamy w ich aktywizacji zawodowej. Od 2013 roku organizowany jest projekt MAJ MAM. Celem projektu jest aktywizacja kobiet po urodzeniu dziecka, po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Wszystkie spotkania są bezpłatne. I co dla mam najważniejsze – nie trzeba zastanawiać się z kim zostawić dziecko – można przyjść razem z nim. W czasie, gdy mama uczestniczy w spotkaniu, dziecko (w zasięgu jej wzroku) spędza miło czas z animatorami w specjalnie do tego przygotowanym kąciku zabaw.
Jest to również okazja do wsparcia się nawzajem, do stworzenia i podtrzymywania sieci kontaktów.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand