Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Przemarsz Kapeluszowy

Gdzie?
Przemarsz Kapeluszowy

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w Przemarszu Kapeluszowym organizowanym w ramach tegorocznych Juwenaliów bydgoskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Głównym organizatorem Marszu jest Stowarzyszenie "Z Potrzeby Serca":
18 czerwca wyruszymy ulicami miasta na Wyspę Młyńską
w kolorowym korowodzie. Zbiórka uczestników o godzinie 10:45 na Placu Wolności w Bydgoszczy, przy fontannie „Potop”. Zachęcamy Państwa do przybycia w kolorowych, zabawnych kapeluszach, gdyż podczas Juwenaliów odbędzie się konkurs z nagrodami na najładniejszy i najbardziej pomysłowy kapelusz. Podczas imprezy, na Wyspie Młyńskiej wystąpią grupy artystyczne Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Bydgoszczy.
Naszym uczestnikom z Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Akademii Sztuk Wszelakich wręczymy pamiątkowe identyfikatory ze smyczką. Koordynatorem Przemarszu dla ASW i KUTW jest Marta Grządziela z Pracowni Integracji Międzypokoleniowej i to ona będzie czekała na Państwa w czasie zbiórki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Prosimy pamiętać o parasolach i wodzie jeżeli będą upały!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand