Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bieg Instalatora

Gdzie?
Bieg Instalatora

Bieg Instalatora - bieg przełajowy 10 km w Bydgoszczy
Pomysłodawcą i organizatorem Biegu Instalatora jest redakcja portalu branżowego HVACR.pl. Głównym Partnerem Biegu jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” - organizator Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy. Bieg odbywa się od 2015 roku w niedzielę poprzedzającą Targi WOD-KAN - największej takiej imprezy w środkowej części Europy.
Bieg Instalatora to bieg przełajowy na dystansie 10 kilometrów, po ścieżkach i drogach największego parku miejskiego w Polsce - Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" w Bydgoszczy.
W Biegu mogą wziąć udział wszyscy biegacze, ponieważ zaplanowano kategorię open i wiekową. Dzięki dodatkowym klasyfikacjom jak "instalator" czy "wod.-kan." – wyróżnieni zostaną, indywidualnie i drużynowo, biegający instalatorzy, inżynierzy, projektanci, technicy, handlowcy oraz wszyscy związani z szeroko pojętą branżą instalacyjną.
Wszyscy Uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a uczestnicy, którzy ukończą Bieg - pamiątkowy i wyjątkowy medal w formie klucza.
Zapisy: bit.ly/bieginstalatora2018_zapisy


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand