Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bieg w stronę życia

Gdzie?
Bieg w stronę życia

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w biegu charytatywnym: Bieg W Stronę Życia: Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wsparcie pacjentów Oddziału Medycyny Paliatywnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. Nasi pacjenci najczęściej trafiając do oddziału znajdują się w terminalnym okresie choroby (są nieuleczalnie chorzy, wielu z nich umiera na oddziale). Celem jest zapewnienie im najlepszej opieki, co wymaga specjalistycznego sprzętu i środków. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Gwarantujemy atrakcyjną trasę biegową, pomiar czasu i pamiątkowy medal, a także atrakcyjne nagrody do wylosowania.
Nawet jeśli nie biegasz - 5 kilometrów to dystans osiągalny prawie dla wszystkich. Sprawdź się! Pomóż! Zapisy: www.b4sportonline.pl/bieg_w_strone_zycia
Start odbędzie się 8 września 2018 o godz. 11.00 na Polanie Różopole w Myślęcinku
Biuro zawodów czynne od godziny 9:30 w dniu zawodów
TRASA
Dystans – około 5 km;
Trasa przebiega ścieżkami Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy o nawierzchni utwardzonej i nieutwardzonej, bez znaczących podbiegów.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand