Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Ster na Bydgoszcz 2018: AudioFeels Rockowo i Symfonicznie

Gdzie?
Ster na Bydgoszcz 2018: AudioFeels Rockowo i Symfonicznie

Już 23 czerwca na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy niesamowity koncert AUDIOFEELS Rockowo i Symfonicznie! Na jednej scenie pojawi się aż 70 artystów!
Gościnnie zaśpiewa Ania Karwan, znana z The Voice of Poland i debiutująca ⭐Hanna Gieda.
W programie usłyszycie hity światowego rocka, z repertuaru takich zespołów jak: Led Zeppelin, Queen, Guns’n’Roses, David Bowie czy U2. To wszystko w ramach festiwalu Ster na Bydgoszcz 53N, 18E
AudioFeels to ośmiu przystojniaków, których szeroka publiczność poznała 10 lat temu przy okazji pierwszej edycji programu "Mam Talent". Wykonują utwory w stylu Vocal Play, imitując barwy różnych instrumentów jedynie za pomocą własnych głosów.
Ania Karwan zaprezentowała swoje możliwości wokalne w jednej z ostatnich edycji programu "The Voice of Poland". Jej brawurowe wykonanie "Purple Rain" Prince'a zajęło 10. miejsce w prestiżowym zestawieniu The Voice Global, jako jedno z najlepszych występów z Przesłuchań w ciemno 2016 roku na Świecie! Bije również rekordy oglądalności w serwisie YouTube, gdzie ilość wyświetleń przekroczyła już 5 milionów!
Hanna Gieda to młoda i piekielnie zdolna artystka. Pomimo, że dopiero debiutuje na polskiej scenie muzycznej, ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia.
Jej niebanalna uroda i warunki głosowe rozelektryzują bydgoską publiczność, jesteśmy o tym przekonani!
To wszystko w towarzystwie niezastąpionej Orkiestry Symfonicznej i Chór Akademicki UAM - AMU Choir pod batutą Łukasza Łodygowskiego.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand