Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Nowa misja Doktora Dolittle – bezpłatny spektakl teatralny

Gdzie?
Nowa misja Doktora Dolittle – bezpłatny spektakl teatralny

Czy dzielnemu weterynarzowi uda się dotrzeć do potrzebujących pomocy małp i stawić czoła przeciwnościom losu, które czekają na niego podczas morskiej wyprawy? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 21 maja zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.


Doktor Dolittle - główny bohater powieści dla dzieci autorstwa Hugh Loftinga – potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Gdy te potrzebują jego pomocy, nie waha się wyruszyć w najdalsze zakątki świata. Tym razem uda się w pełną przygód morską podróż, aby ratować biedne małpy.


Aby do nich dotrzeć, dzielny lekarz musi stawić czoła wielu przeciwnościom losu: przebyć pełne niebezpieczeństw wzburzone morze. Czy uda mu się stawić czoła takim wyzwaniom, jak piraci i wygłodniałe rekiny?


Intrygująca, pełna zwrotów akcji fabuła, barwne dekoracje i ciekawa forma spektaklu parawanowego, w którym wystąpią lalki typu kukła wprowadzą maluchy w bajkowy świat, z którego można czerpać cenną naukę. Tym razem najmłodsi widzowie przekonają się, że jeśli na czymś nam bardzo zależy, nic nie jest w stanie stanąć nam na drodze do celu.


Przedstawienie pt. „Wyprawa doktora Dolittle” w ramach comiesięcznego cyklu dla dzieci „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się w niedzielę 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand