Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Janusz Raptus Waściński – piosenka autorska

Gdzie?
Janusz Raptus Waściński – piosenka autorska

 


Janusz Raptus Waściński - gitarzysta i wokalista, a także tekściarz. Swoją muzykę inspiruje życiem. W jego piosenkach odnajdziemy dużo tekstów o miłości, szacunku i życiu. Jego pierwsza płyta została zainspirowana własnym życiem. Piosenek artysty można posłuchać w zaciszu domowym kupując bezpośrednio od artysty najnowszą płytę - "Wybór" lub posłuchać muzyki na żywo na licznych koncertach.


Janusz Raptus Waściński z pochodzenia jest poznaniakiem, od dwunastu lat mieszkańcem Łęczycy k/Poznania. Od siedmiu lat tworzy muzykę autorską: muzyka i teksty refleksyjne, mówiące o życiu i miłości, o tym co stało się dla niego najważniejsze, o relacjach ludzkich, tęsknotach, pragnieniach i wierzy w to, że zawsze można iść w górę i wybierać dla siebie to, co dobre. Program, który pragnie przedstawić, nosi nazwę: "WARTO ŻYĆ", bo takie jest główne przesłanie jego twórczości: zawsze i w każdej sytuacji warto żyć i wybierać najlepszą wersję swojego życia, żyć w zgodzie z sobą, słuchać swoich uczuć, słuchać serca, bo ono jest dla nas najlepszym doradcą.


Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand