Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Retransmisja koncertu: Tede & Sir Mich

Gdzie?
Retransmisja koncertu: Tede & Sir Mich

Tede & Sir Mich „Pół Życia Na Żywo”
Retransmisja koncertu z warszawskiego klubu Stodoła na wielkim ekranie 20 kwietnia tylko w sieci Multikino!


Multikino i Wytwórnia Wielkie Joł prezentują wyjątkowy koncert duetu Tede i Sir Mich zatytułowany „Pół Życia Na Żywo”. Jest to zapis niecodziennego wydarzenia, które odbyło się 4 grudnia 2016 roku w warszawskim klubie Stodoła, podczas którego Tede wystąpił w akompaniamencie ponad dwudziestu muzyków.


„Pół Życia Na Żywo” to przekrój twórczości TEDE od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po dzień dzisiejszy. Utwory nie prezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z koncertów w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję.


Gościnnie występują między innymi Grzegorz Skawiński, Waldemar i Adam Tkaczyk, czyli prawie cały zespół Kombii, a także wokalistki - Setka, Patricia Kazadi i Sylvia Grzeszna oraz kwartet smyczkowy Con Le Corde.


„Wiele miesięcy przygotowań zaowocowało świetnym koncertem, który został dopracowany w każdym szczególe. Świetne widowisko i niezapomniane wydarzenie, które powinien zobaczyć każdy fan - nie tylko rapu, ale po prostu dobrej muzyki.” – Adam Romanowski, redaktor naczelny Magazynu Vaib.


„Widziałem setki koncertów w swoim życiu, w tym dziesiątki hiphopowych. Koncert TEDE w Stodole śmiało mogę zaliczyć do najlepszych rapowych produkcji, które miałem okazję przeżywać na żywo.” – Piotr Tarasewicz, CGM.pl


„Wyjątkowy koncert i niesamowita energia. To po prostu trzeba zobaczyć” – dodaje Sir Mich.


Tytuł: „Tede & Sir Mich „Pół Życia Na Żywo” Stodoła
Data wydarzenia: 20 kwietnia, 20:00
Czas trwania: ok. 90 min
Produkcja: PL, 2017
Nagranie zrealizowano 4 grudnia 2016 w warszawskim klubie Stodoła.
Język: Polski, oryginalny, bez napisów
Koncert od 15 lat


Koncert „Pół Życia Na Żywo” widzowie zobaczą tylko 20 kwietnia 2017 o 20:00, w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Złote Tarasy (Sala premierowa, premiera z udziałem Artystów i Twórców), Wrocław Pasaż, Włocławek oraz Zabrze.


Ceny biletów:


Warszawa Złote Tarasy (Premiera z udziałem Artystów i Twórców): 28 zł
Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Wrocław Pasaż: 26 zł
Pozostałe kina: 24 zł


Bilety już w sprzedaży na www.multikino.pl

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand