Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Szewczyk Dratewka

Gdzie?
Szewczyk Dratewka

Popularna bajka o Szewcu Dratewce to pogodne i ciepłe przedstawienie o tym, że dobroć połączona z odwagą i ciekawością świata pomaga zwyciężać zło i osiągać szczęście. Groźny smok z rozkazu Baby Jagi porwał królewnę i zaniósł ją w daleką krainę. Na ratunek wyruszają rycerze, ale żaden z nich nie zdolny do tego, aby pokonać smoka. O losie królewny dowiaduje się wesoły Szewczyk. Jego orężem przeciwko smoku jest odwaga i dobro. Warto poznać dalsze dzieje Szewczyka Dratewki, tym bardziej że koniec bajki może zaskoczyć.


Spektakl rozgrywa się w atrakcyjnej  scenografii, której głównym motywem jest pomysłowe krzesło. Bajkowe postaci kreuje dwójka aktorów - zarazem narratorów opowieści. Dzieje Szewczyka są dla nich pięknym snem o krainie, gdzie "każda rzeka była z miodu albo z mleka ...". Najmłodsi widzowie zobaczą w przedstawieniu marionetki sycylijskie oraz lalki pomysłowo skonstruowane w oparciu o koło.


Bilety w cenie: 30 zł
Miejsca sprzedaży:


biletyna.pl
kupbilecik.pl
Empik
kasa Kinoteatru Adria, ul. Toruńska 30


Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676


 


 


 Organizator Impresariat Adria Art | adria-art.pl |

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand