Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoszcz Anniversary Run

Gdzie?
Bydgoszcz Anniversary Run

Doskonała atmosfera, emocjonująca sportowa rywalizacja, przepięknie położona trasa. Taki jest Bydgoski Bieg Urodzinowy. To jedyna masowa impreza sportowa organizowana z okazji Urodzin Bydgoszczy. Na pięciokilometrową trasę ruszamy po to, by świętować nadanie Bydgoszczy praw miejskich. Impreza jest skierowana przede wszystkim do początkujących zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją biegową przygodę. Stąd umiarkowany dystans, symboliczne koszty wpisowego i przejrzysta formuła rywalizacji.


Spodziewamy się, że w tegorocznej imprezie weźmie udział około 1 500 zawodników. Będzie to największy bieg Aktywnej Bydgoszczy w historii. Dotychczas pakiety startowe były rezerwowane w błyskawicznym tempie. To pozwala wierzyć, że po raz kolejny bydgoszczanie zdecydują się świętować na sportowo. Niezmiennie czekamy na starcie na biegające rodziny, zachwycających formą seniorów i gości z całego regionu.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand