Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

KINO JEREMI - Minari

Gdzie?
KINO JEREMI - Minari

Przed sympatykami niewielkiego kameralnego kina same filmowe nowości. W kolejne czwartki zaprezentowane zostaną filmy, które swoją premierę miały w 2021 roku. Wśród nich MINARI - nagrodzony Złotym Globem za najlepszy film zagraniczny i Oscarem za najlepszą aktorkę drugoplanową. A już w najbliższy czwartek będzie można obejrzeć pełen uczuć i prezentujący piękne obrazy romans pt. MIŁOŚĆ NA PRZEKÓR WSZYSTKIM, którego akcja rozgrywa się na Hawajach, a w obsadzie nie brakuje znakomitych aktorów (Matt Dillon, Jim Caviezel).
Bilety: normalny - 11 zł, ulgowy - 7 zł, (płatność tylko gotówką). Członkowie KF Jeremi - wstęp wolny.
Szczegóły na stronach: kinojeremi.liceumxv.edu.pl/, www.facebook.com/KinoJeremiFordon
Kino Jeremi zaprasza również najmłodszych widzów. Pierwszy bajkowy poranek odbędzie się już 29 maja o godz. 10:00. To dobra okazja by rozpocząć wraz z pociechami świętowanie Dnia Dziecka. Wstęp wolny.
Przypominamy, że dzięki doposażeniu kina ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego w serwer kinowy, filmy w Kinie Jeremi oglądamy w jakości cyfrowej.
Jednocześnie informujemy, że dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników seansów, przestrzegamy obowiązujących zasad higienicznych na terenie szkoły i kina. Prosimy o stosowanie się do ustalonych reguł - przede wszystkim noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk. Każdy uczestnik seansu będzie również zobowiązany do wypełnienia oświadczenia mówiącego o tym, że według jego wiedzy nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-COV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand