Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

World Urban Art in New York & „Two Shores”

Gdzie?
World Urban Art in New York & „Two Shores”

Dwuczęściowe spotkanie związane z trzecią edycją FESTIWALU WORLD URBAN ART (2024)


W pierwszej części porozmawiamy o sztuce ulicy w Nowym Jorku (World Urban Art in New York) + specjalne informacje na temat ekspozycji Petera Missinga, a w drugiej na specjalnym pokazie zostanie zaprezentowany film „Two shores” – obraz zdobył Grand Prix w kategorii najlepszy film krótkometrażowy na francuskim festiwalu ONE Country ONE Film. Dodatkowo został półfinalistą amerykańskiego festiwalu Flicker’s Rhode Island International Film Festival.


Film delikatnie dotyka tego, co najboleśniejsze i co nas kształtuje, jednocześnie nie jest też pozbawiony intrygującej, niemal dokumentalnej obserwacji ulic metropolii – Nowego Jorku, w której miesza się wiele kultur i historii. Kino poruszające, subtelne, szczere. Reżyseria – Matt Subieta i Ewa Rodart, scenariusz Maks Kubiś, Ewa Rodart. W filmie występują między innymi: E. Rodart ,Maks Kubiś, Jerzy Bończak. Na pokazie w Bydgoszczy obecni będą – jeden z aktorów, grających główną rolę – Maks Kubiś oraz ekipa producencka. Po projekcji panel dyskusyjny na temat filmu oraz życia w Nowym Jorku – prowadzenie J.Pijarowski.


Bezpłatne wejściówki do obioru w KPCK od 6 maja (ilość miejsc ograniczona)


______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand