Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Restaurant Week

Restaurant Week

Bydgoszczanki i bydgoszczanie będą mieli szansę poznać najlepsze oferty restauracji podczas wiosennej edycji Restaurant Week. Wydarzenie od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem w wielu miastach Polski. W Bydgoszczy zostanie zorganizowane po raz pierwszy.
Restaurant Week to największy i najpopularniejszy festiwal restauracyjny w Polsce i Europie, odbywający się od 2014 roku, dwa razy w roku. Swoim zasięgiem obejmuje wiele miast m.in. Kraków, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Wrocław i Warszawę. Nazwa imprezy może Was zmylić. Festiwal nie trwa bowiem przez weekend, ale przez cały tydzień. Przez ten czas starannie wybrana grupa najlepszych i najbardziej autorskich bydgoskich restauracji, przygotuje specjalnie skomponowane menu festiwalowe (przystawka, danie główne, deser). Do tego jeszcze festiwalowa cena – 69,99 zł. Wyjątkowa okazja, aby poznać nowe smaki, kuchnie i restauracje.


Jak to działa?
Koncepcja Festiwalu jest prosta: wystarczy wejść na stronę festiwalu www.RestaurantWeek.pl, wybrać miasto, następnie restaurację, a na końcu liczbę osób i menu. Szefowie kuchni na podstawie zamówienia przygotują popisowe trzydaniowe menu, a na każdego gościa będzie też czekał gratisowy festiwalowy koktajl.
Wydarzenie pozwala odkryć autorskie menu od najlepszych szefów kuchni, a do tego uratować żywność przed wyrzuceniem. To również świetna forma promocji restauracji, dotarcia do nowych gości czy przetestowania nowych dań. Festiwal zaplanowany jest na terenie Polski od 13 marca do 24 kwietnia 2024 r., natomiast sprzedaż rezerwacji już od początku lutego.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand