Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

XIII Bydgoski Festiwal PODRÓŻNICY

Gdzie?
XIII Bydgoski Festiwal PODRÓŻNICY

Podróże są jak nieuleczalna choroba. Wyjedziesz raz i już wiesz, że nie zaznasz spokoju dopóki nie wyjedziesz ponownie. Podróżnicy to festiwal inspiracji – 2-dniowe podróżnicze święto gdzie już od ponad dekady spotykamy się w grodzie nad Brdą!


Dzięki wsparciu i współpracy wspaniałych ludzi organizujemy nasze cykliczne wydarzenie. Kto z Was nie lubi wyjeżdżać, poznawać, uczyć się? Zapraszamy na nasze podwórko znamienitych podróżników, ale i tych mniej znanych wędrowców, alpinistów, kajakarzy - tych którzy chcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Kolejny raz wręczymy nagrody im.Tony’ego Halika za ciekawe podróżnicze pomysły, inspirujące projekty i prawdziwe pokazanie świata. Tak wiele i tak dobrych prelekcji znaleźć w jednym miejscu można tylko raz w roku. Zajrzyj w zakładkę Haliki i zgłoś swojego kandydata do konkursu o statuetkę im. Tony’ego Halika.


Pierwsze festiwale odbywały się w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej Wyższej Szkoły Gospodarki. Od trzech lat wydarzenie odbywa się w niezwykle klimatycznej i prestiżowej przestrzeni Fabryki Lloyda przy ulicy Fordońskiej 156 w Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand