Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Sekrety Bydgoszcz z Krzysztofem Halickim

Gdzie?
Sekrety Bydgoszcz z Krzysztofem Halickim

Bydgoszcz Niekonwencjonalnie zaprasza na dwa wyjątkowe spacery. Tym razem zabierzemy Was w podróż śladami książki "Sekrety Bydgoszczy" a waszym przewodnikiem będzie jej autor - dr Krzysztof Halicki.


Książka wydana w 2016 roku cieszy się dużym zainteresowaniem i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Będzie to wyjątkowa okazja, aby u źródła dowiedzieć się jakie tajemnice kryją ulice i zaułki naszego miasta. W trakcie spaceru dowiecie się, co nasze miasto ma wspólnego z Leninem, kiedy Bydgoszcz gasiła Gabon a nawet gdzie w 20-leciu międzywojennym chadzano na panienki, Tajemnic jakie odkryje przed wami autor książki będzie z pewnością dużo więcej - dr Krzysztof Halicki pracuje nad kolejną częścią "Sekretów Bydgoszczy".

 

Ze względu na komfort uczestników przygotowujemy dwa spacery. Pierwszy ruszy o 10.00 z płyty Starego Rynku, drugi o 13.00. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was też promocję - wpłacając 40 zł otrzymujecie bilet i książkę "Sekrety Bydgoszczy:

Bilety na 10:00 - https://zrzutka.pl/hvbfz7

Bilety na 13:00 - https://zrzutka.pl/p5rgwh


_____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand