Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Targi Winyli

Gdzie?
Targi Winyli

Tysiące czarnych krążków z najrozmaitszymi gatunkami muzycznymi w jednym miejscu! Po raz kolejny w CH Focus kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych z całej Polski zaprezentują winyle z muzycznymi hitami – od jazzu, bluesa, poprzez rock, pop, po muzykę polską czy filmową. Targi Płyt Winylowych zagoszczą w bydgoskim centrum już w sobotę, 16 października br.
Od kilku lat panuje moda na winyle, które przebojem wkraczają do naszych czterech ścian, zajmując honorowe miejsce na regale. Kolekcjonowanie czarnych krążków i odtwarzanie ich na wiekowych bądź nowoczesnych gramofonach staje się nowym hobby. Pasjonatów starych płyt co roku przybywa, a spotkać ich można na kiermaszach winylowych, cieszących się coraz większą popularnością.
Targi winyli to druga edycja wydarzenia, która po raz pierwszy w bydgoskim centrum miała miejsce na początku roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Najbliższe spotkanie miłośników muzyki spod igły i czarnych krążków odbędzie się już w sobotę 16 października, w godzinach od 9:00 do 21:00. Stoiska wystawowe rozlokowane zostaną na parterze galerii, tuż obok sklepu Smyk.
Podczas Targów Winyli na odwiedzających czekać będą tysiące nowych i używanych płyt, które zjadą do Bydgoszczy z różnych stron kraju. Wystawcy zaprezentują albumy z muzycznymi hitami – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Wśród nich znajdą się wielkie hity, bestsellery i perełki kolekcjonerskie. Przez cały dzień każdy będzie mógł zakupić, sprzedać lub wymienić się swoimi zbiorami. Każdej z płyt będzie można posłuchać na specjalnie przygotowanym do tego stanowisku odsłuchowym. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
-Targi Winyli to miejsce, gdzie można znaleźć ulubionego wykonawcę lub wymienić się płytami, zobaczyć zbiory innych wystawców i zaopatrzyć się w muzykę przyjemną dla ucha. Płyta winylowa może stać się także wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w  Bydgoszczy. - Miłośników czarnych krążków zapraszamy już w najbliższą sobotę na jesienną edycję wystawy winylowej, podczas której będzie można uzupełnić swoją kolekcję bądź posłuchać na miejscu ulubionych nagrań– dodaje Gregory Pertus.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand