Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Koncert Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego

Gdzie?
Koncert Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego

W piątek, 22 października 2021, o godz. 18.00, w sali koncertowej bydgoskiej Fundacji Światłownia wystąpią dyplomowani artyści-muzycy od lat związani ze środowiskiem bydgoskiej kultury i sztuki, czynnie koncertujący na terenie całego kraju.  Daria Wójcik – wokalistka (sopran) i organistka, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie muzyki z tytułem magistra oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.
Remigiusz Kuźmiński – wokalista (tenor) i dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej z tytułem magistra sztuki, a także Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.
W programie koncertu wysokiej klasy repertuar muzyki około jazzowej i około klasycznej typu pop-jazz, soul, funky, r&b, musical, pop-opera, operetka, gospel, filmowa, literacka i aktorska.
Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca” i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


_____________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand