Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

VI Targi Pracy. Zaplanuj karierę z BCTW

Gdzie?
VI Targi Pracy. Zaplanuj karierę z BCTW
Celem Targów Pracy jest zgromadzenie pracodawców oraz osób poszukujących zatrudnienia w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas wydarzenia będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy z regionu, rozmowy z ekspertami HR, udziału w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych oraz wykonania darmowego zdjęcia do CV.

Pełna zabudowa targowa, atrakcje dla odwiedzających, współpraca z ponad 40 firmami oraz organizacjami publicznymi czy renomowanymi partnerami merytorycznymi, to tylko niektóre z atrakcji jedynych takich targów w Bydgoszczy w 2021 roku. Obiekt posiada bardzo dużą powierzchnię wystawienniczą, która zapewni odpowiednie odległości między stoiskami. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Ponadto będzie możliwość wysłuchania prelekcji ekspertów od rekrutacji, uzyskania pomocy w stworzeniu profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Nowością będzie sesja Q&A – pytania i odpowiedzi od uczestników.

Specjalnie na to wydarzenie, BCTW uruchamia linię MZK numer 204, którą będzie można dojechać z Dworca Bydgoszcz Leśna. Ponadto można skorzystać z autobusów: 52, 93 lub 94. Dla osób podróżujących samochodem, motocyklem lub rowerem czeka bezpłatny parking.

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 
do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand