Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Warsztaty - stwórz swój notatnik - Introligatornia - TehoFest2021

Gdzie?
Warsztaty - stwórz swój notatnik - Introligatornia - TehoFest2021

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy w ramach Festiwalu Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O zaprasza na warsztaty - Stwórz swój notatnik do pełnej zabytkowych narzędzi Introligatorni. Co 15 minut wykonać będzie można swój wyjątkowy, niepowtarzalny notatnik, a przy okazji dowiedzieć się co nieco o samym miejscu.


 


17 września 2021 (piątek)


15:30 – 17:00 (co 15 minut)


Introligatornia przy WiMBP – ul. Długa 39.


 


WRZESIEŃ MIESIĄCEM TeH2O!


W tym roku TehoFest – Festiwal Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O odbywać się będzie nie w jeden wrześniowy weekend, ale aż w cztery! To znaczy, że teraz każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w niemal wszystkich festiwalowych atrakcjach. Przygotowano wydarzenia dla starszych i młodszych, dla miłośników historii Bydgoszczy, ale też i historii przemysłu i rzemiosła, dla pasjonatów fotografii, wielbicieli pięknie wydanych albumów, dla tych, którzy chcą się dowiedzieć „jak to działa?”, „jak to jest zrobione?” i „jak robiono to kiedyś?”, dla żądnych pogłębienia wiedzy medycznej i farmaceutycznej i wreszcie dla łasuchów i smakoszy, czyli tak naprawdę dla wszystkich.


https://www.facebook.com/SzlakTeH2O/about/

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand