Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Spotkanie z Jakubem Małeckim

Gdzie?
Spotkanie z Jakubem Małeckim

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Jakubem Małeckim - tłumaczem i pisarzem, autorem powieści m.in. „Dżozef”, „Dygot”, „Ślady”, „Rdza”, „Nikt nie idzie”, „Horyzont”, „Saturnin” - połączone z promocją jego nowej powieści pt. „Święto ognia”.
„Horyzont” otrzymał tytuł Książki Roku Magazynu Literackiego KSIĄŻKI 2019. „Rdza” wzbudziła zainteresowanie wydawców zagranicznych – przetłumaczono ją już na słoweński, niderlandzki, niemiecki, macedoński. Powieść ta znalazła się na pierwszym miejscu listy najlepszych dziesięciu książek 2020 roku polecanych przez holenderskich księgarzy, przygotowanej przez tamtejszy serwis informacyjny „Blendle”. „Dygot” doczekał się tłumaczenia na język rosyjski, a „Ślady” na język węgierski. Debiut powieściowy autora miał miejsce w 2008 roku. Zaczynał od fantastyki, ale z czasem zwrócił się w stronę literatury obyczajowej.
Wstęp za okazaniem wejściówek (od 31.08.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki). 
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 31.08.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand