Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Szlagier 2020

Szlagier 2020

Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową SZLAGIER to impreza o charakterze cyklicznym obejmująca konkurs, warsztaty, spotkanie z artystą oraz recital zaproszonego gościa. Konkurs składa się z dwóch etapów: w etapie pierwszym uczestnicy nadsyłają do organizatora nagranie z wykonanymi przez siebie utworami i Komisja Artystyczna - preselekcyjna dokonuje wyboru uczestników spotkań finałowych . Etap drugi to występ konkursowy uczestników, udział w warsztatach wokalnych i spotkaniu z artystą oraz koncercie galowym. Podczas warsztatów młodzi wokaliści spotkają się z uznanym artystą zawodowym, który udzieli im wskazówek i podzieli się swoim doświadczeniem oraz przygotuje z nimi utwór. Przygotowany wspólnie utwór zostanie zaprezentowany publiczności podczas koncertu galowego.
W ubiegłych latach gośćmi Szlagieru byli: Artur Barciś, Maciej Miecznikowski, Olga Bończyk, Michał Milowicz, Katarzyna Żak, Robert Rozmus, Studio Accantus, Barbara Melzer, Rafał Drozd.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand