Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

23 Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Gdzie?
23 Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXIII Kongresie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, który odbędzie się w dniach 17-18.05.2019 roku w Bydgoszczy. Gospodarzem 23 Kongresu jest SPON Pomorza i Kujaw.
Doroczne kongresy PFRN są uznanym miejscem spotkań osób, które aktywnie pracują na rynku nieruchomości, a zawód pośrednika czy zarządcy nieruchomości to dla nich przede wszystkim pasją. Kongres PFRN to dwa dni pełne doskonałych wykładów na tematy dotyczące sytuacji na rynku, nowość technologicznych wykorzystywanych do pracy w zawodzie, nowych rozwiązań biznesowych. To wreszcie doskonała okazja do spotkań z kolegami po fachu, wymiana doświadczeń i niekończących się rozmów. To czas, podczas którego specjaliści rynku nieruchomości ładują pozytywnie akumulatory i ... odliczają dni do następnego Kongresu.
Wspólnie z gospodarzem XXIII Kongresu PFRN proponujemy "odświeżoną" formułę spotkania. W pierwszym dniu kongresu (popołudniu) oraz w drugim zaprosimy Państwa do uczestnictwa w panelach warsztatowych prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.
Wieczorna gala "Argentum Party" pierwszego dnia Kongresu połączona będzie z obchodami 25-lecia działalności stowarzyszenia.
Do zobaczenia 17 i 18 maja 2019 roku w Bydgoszczy.
Andrzej Piórecki, Prezydent PFRN
Elżbieta Trawińska, Prezes SPON Pomorza i Kujaw


____________________      


Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).       


______________________      


Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl       


______________________      


Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand